Sony planuje nowe ekskluzywne tytuły-niespodzianki na PlayStation 5

W dniu premiery PlayStation 5 posiadacze konsoli będą mieli możliwość zagrania w kilka ekskluzywnych tytułów.


Sony przygotowuje niespodzianki, które mają zostać ujawnione w ciągu następnych kilku tygodni. Produkcje są już gotowe, by ukazać się wraz z nowym sprzętem. 


Kolejna prezentacja PS5 powinna ujawnić oczekiwane informacje odnośnie debiutu nowej generacji. Sony musi zdradzić konkrety odnośnie ceny, czy daty premiery. 

Gracze czekają już na złożenie przedpremierowych zamówień.


Dokładna data wydarzenia nie jest jeszcze znana. Prawdopodobnie planowane jest kilka dużych pokazów, co udało się wywnioskować podczas ostatniego podcastu Benji-Sales – analityka, który został zaznajomiony z planami Sony. 


Umieścił on na Twitterze wpis, w którym wyraźnie zaznaczył, że Spider-Man: Miles Morales nie jest jedynym tytułem, jakiego możemy się spodziewać od Sony podczas premiery PS5.

So yeah, to be clear all I said was that Miles Morales isn’t the only exclusive gamd on PlayStation 5 this Holiday

That doesn’t mean suddenly Final Fantasy XVI and CoD and God of War 2 are dropping as PlayStation 5 exclusives launch day

People read way too much into it

— Benji-Sales (@BenjiSales) August 12, 2020


Na chwilę obecną firma potwierdziła tylko jedną produkcję na wyłączność, która będzie dostępna w dniu debiutu nowej konsoli. Wraz z nią najwidoczniej jednak nadciągają kolejne niespodzianki od Sony. Analityk studzi jednak emocje graczy donosząc, że nie chodzi o największe tytuły, jednak mniejsze produkcje, mające umilić czas oczekiwania na przyszłoroczne system sellery japońskiego giganta.


Autorka: Adrianna “Adrelia” Frasz


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top