Spektakularne wyniki sprzedaży Lies of P

Grafika z gry Lies of P

Wyniki sprzedaży gry soulslike Lies of P cieszą twórców. Produkcja sprzedała się już w milionie egzemplarzy. 

Twórcy ze studia Round8 zdecydowanie mają powód do radości. Bowiem wyniki sprzedaży ich najnowszej produkcji Lies of P są zachwycające. Okazuje się, że gra rozeszła się w nakładzie przekraczającym 1 milion egzemplarzy.

To naprawdę dobry wynik zważywszy na to, że produkcja zadebiutowała zaledwie miesiąc temu. Jednak tytuł z Pinokiem w roli głównej szybko zyskał sympatię graczy i krytyków. Dlatego nic dziwnego, że pojawiły się przesłanki na temat możliwego dodatku do Lies of P. 

Przypomnę, że  w Lies of P zagracie na konsolach PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Tytuł jest również dostępny w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Deweloperzy jednak nie wyjawili, czy udostępnione wyniki sprzedaży obejmują usługę Microsoftu. Gra zabiera nas do ponurego miasta Krat. Wcielamy się w mechaniczną lalkę imieniem Pinokio, która budzi się na opuszczonym dworcu. Znaleziona kartka przez Pinokia kartka zawiera wskazówkę na temat pana Geppetto. Protagonista wyrusza na poszukiwanie mężczyzny. 

Dużą rolę w rozgrywce odgrywają tytułowe kłamstwa. Mianowicie w oparciu o nie gra generuje proceduralnie zadania. Kłamstwa wpływają nie tylko na fabułę, ale i na głównego bohatera. Bowiem im częściej Pinokio kłamie, tym bardziej ludzki się staje i traci umiejętności mechanicznej lalki. Oczywiście eksploracja ponurej metropolii nie będzie prosta. Często na naszej drodze staną liczni przeciwnicy. W starciach z nimi przyda się przede wszystkim broń biała. Jak na grę soulslike przystało, Lies of P może też pochwalić wysokim poziomem trudności. 

Scroll to Top