Spider-Man 2 na nowym zwiastunie – mamy okazję posłuchać dubbingu po polsku

spider man 2 zwiastun dubbing po polsku, na zdjęciu widać mężczyznę w niebiesko-czerwonym kostiumie bohatera z wzorem białego pająka na klatce piersiowej, który z wyskoku atakuje innego mężczyznę, przyciskając go do ziemi

W nowym zwiastunie gry Spider-Man 2 usłyszeliśmy próbkę dubbingu po polsku. Produkcja zaoferuje bowiem pełną lokalizację w naszym rodzimym języku.

Po sukcesie pierwszej części gry o pajęczym bohaterze, Insomniac Games postanowiło kontynuować jego historię. Jednak tym razem do akcji, oprócz Petera Parkera, wkracza również Miles Morales. Podczas PlayStation Showcase 2021 firma zaskoczyła fanów, prezentując zwiastun swojej najnowszej produkcji – Spider-Man 2. Ta zapowiedź wzbudziła wśród graczy lawinę ekscytacji oraz stworzyła nowe pole do spekulacji. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy trailer z rozgrywki, a w czerwcu studio potwierdziło datę premiery gry i zaprezentowało graczom edycję kolekcjonerską. Z reguły produkcje wydawane przez PlayStation otrzymują pełną polską lokalizację. I nie brakuje graczy, którzy bardzo to doceniają i chwalą twórców za takie rozwiązania. Jak można się domyślić, będziemy mieli szansę zagrać w najnowszą grę od Insomniac Games w naszym rodzimym języku. Tymczasem w ostatnich dniach studio udostępniło zwiastun do Spider-Mana 2, w którym możemy posłuchać próbki dubbingu po polsku.

Na koniec przypomnijmy, że w polskim dubbingu głosu postaciom użyczą: Bartosz Wesołowski (Peter Parker), Beniamin Lewandowski (Miles Morales), Agnieszka Fajlhauer (Mary Jane Watson), Wojciech Paszkowski (Doktor Octopus) czy Zbigniew Dziduch (Kingpin). Co więcej, gra pojawi się wyłącznie w wersji na konsole PlayStation 5.

Scroll to Top