Steam Awards wystartowały, a wraz z nimi wielka wyprzedaż

Jesienna wyprzedaż Steam logo

W dniach 25.11-01.12 można zgłaszać swoje nominacje gier do Steam Awards, a także kupić kilka tysięcy pozycji w korzystnej cenie.

 

Każda steamowa wyprzedaż kończy się pozostawieniem przez zapalonych graczy kolejnych monet i banknotów w portfelu Valve. Wielka jesienna akcja, która wystartowała właśnie dzisiaj, również ma dużo dobrego do zaoferowania.

 

Poza możliwością nominowania ulubionych gier 2020 roku w kilku wybranych kategoriach, w tym dwóch nowych: najlepsza produkcja do relaksu i najlepsza ścieżka dźwiękowa, gracze mogą zgarnąć wiele gier w niespotykanych dotąd przecenach. Polecam Waszej uwadze między innymi Dark Souls III za 49,99 zł (75% taniej), The Sims 4 za 16,78 zł, Assassin’s Creed Origins za 49,98 zł, trylogię Spyro za 84,5 zł, a także Fall Guys ze zniżką 20%. W równie atrakcyjnych cenach znajdziemy także gry z serii Mass Effect, Dragon Age czy Mafia.

 

 

Oczywiście nie wszystkie tytuły doczekały się atrakcyjnych promocji, niemniej i tak polecamy Wam zajrzeć i przejrzeć steamową ofertę. Być może gra z Waszej listy życzeń właśnie została objęta zniżką? Kto nie pyta, ten nie ma.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top