Symulator prezydenta – nowy trailer

Wyobrażaliście sobie kiedyś, jak by to było być prezydentem? Niemal rok temu do Internetu trafiły informacje o nowym projekcie polskiego dewelopera President Studio – I Am Your President. W tym miesiącu twórcy przypomnieli o nim, publikując nowy trailer. W symulatorze prezydenta, tak jak sama nazwa wskazuje, wcielamy się w głowę państwa USA. Do naszych zadań będzie polegać podejmowanie decyzji odnośnie kraju, wydawanie dekretów i podpisywanie oświadczeń, a także zarządzanie gabinetem. Dzięki swojej posadzie i możliwościom, możemy także prowadzić dyplomację z innymi państwami. Co ciekawe, w grze mamy wbudowaną platformę społecznościową na wzór Twittera, gdzie udostępniamy wpisy, obserwując, czy te zapewniają nam poparcie bądź budzą kontrowersje. 

Tytuł ukaże się w październiku tego roku na platformie Steam. Przedtem studio udostępni wersję demo, zawierającą prolog, gdzie będziemy mogli przećwiczyć mechanikę gry.

Autor: Uranowa

2 thoughts on “Symulator prezydenta – nowy trailer”

  1. Ale czad! Aż jestem ciekawa jak to bedzie wyglądało! Ekstra! 💜 Ostatnio nawet sobie myślałam jak ja bym sobie radziła na miejscu rządzących. Kto wie, moze niebawem sie przekonam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top