Sześć nowych gier od Electronic Arts na konsole nowej generacji

Electronic Arts zapowiedziało, że w nadchodzącym roku podatkowym wydadzą co najmniej sześć tytułów na next-geny.

Przyszły rok podatkowy dla Electronic Arts, czyli od 1 kwietnia 2021 do 31 marca 2022, będzie obfity w gry dużych marek.

Najbardziej zadowoleni będą fani gier sportowych – na rynku pojawią się kolejne części gier z serii Madden, FIFA, NHL i UFC. Oczywiście elektronicy nie zapomnieli o tych, którzy lubią strzelanki czy samochodówki. Nadchodzący rok rozliczeniowy przyniesie Battlefield 6 od DICE oraz Need for Speed od Criterion.

Pamiętajmy też, że jeszcze przed końcem marca 2021 ukaże się remaster trylogii Mass Effect – jednej z najważniejszych serii ostatnich lat.

Obejdą się za to smakiem fani innej kosmicznej trylogii, bo na kontynuację Star Wars Jedi Fallen Order przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. To samo tyczy się uwielbianego przez naszą redakcję Dragon Age’a. EA nie poruszyło za to tematu Anthem 2.0, które już dawno przestało być przez kogokolwiek wyczekiwane.

W międzyczasie The Sims 4 dalej będzie wspierane nowymi dodatkami czy pakietami rozgrywki, a Apex Legend trafi na urządzenia mobilne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top