Tajemnicza polska produkcja The Alters na pierwszym materiale z gameplayem

Grafika z gry The Alters, na około stołu stoi kilka postaci o tej samej twarzy, ale w różnych strojach

Jan Dolski spróbuje przetrwać na niebezpiecznej planecie. Zobaczcie fragmenty rozgrywki z gry The Alters.

Ostatnio o nowej produkcji studia 11 bit usłyszeliśmy podczas zeszłorocznego pokazu PC Gaming Show. Teraz gra The Alters doczekała się materiału, na którym zobaczymy fragmenty rozgrywki. Filmik nie jest zbyt długi, ale z pewnością zaspokoi ciekawość. 

Bowiem opublikowane wideo skupia się przede wszystkim na tytułowych altersach. Są to alternatywne wersje Jana Dolskiego, głównego bohatera gry. Ten tworzy postacie z pomocą kryształów Rapidium. Wszystko po to, aby przetrwać na obcej i nieprzyjaznej planecie. Ponadto materiał prezentuje też gameplay. Przede wszystkim przyjrzymy się budowie naszej bazy oraz eksploracji. Dodatkowo filmik zdradza przybliżoną datę premiery. 

Mianowicie The Alters ma zadebiutować na początku 2024 roku. Z produkcją zapoznają się posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Xbox Series X i PlayStation 5. Przypomnę, że akcja gry toczy się na odległej planecie, na której przyjdzie nam zmierzyć się z różnymi trudnościami. Przykładowo budowana przez nas baza zapewni ochronę przed niebezpiecznymi promieniami ogromnego słońca. Rozpocznie się wyścig z czasem, gdyż baza powinna znajdować się w ciągłym ruchu. Jednak ruch obrotowy planety przyda się przy pozyskiwaniu surowców. Nie możemy również zapominać o budowaniu relacji z altersami.

Scroll to Top