Co przyniesie nam nadchodzący dodatek do The Elder Scrolls Online?

grafika ze zwiastuna promującego The Elder Scrolls Online: High Isle, od frontu przedstawiony jest na niej Lord Ascendant siedzący na krześle, za nim kilku z jego ludzi, The Elder Scrolls Online High Isle zapowiedź

High Isle, bo tak nazywa się nadchodzące rozszerzenie, zabierze graczy i graczki The Elder Scrolls Online na rajską wyspę.

The Elder Scrolls Online dalej jest rozwijane i nie wygląda na to, żeby Bethesda i ZeniMax Online Studios planowali przestać. W listopadzie 2021 dostaliśmy DLC Deadlands, które obejmowało walkę z potężnym Księciem Zniszczenia, Mehrunesem Dagonem. Pod koniec stycznia natomiast pojawiła się zapowiedź The Elder Scrolls Online: High Isle. Filmowy zwiastun trwa prawie trzy i pół minuty, i całkiem sporo w nim akcji.

Rozszerzenie przeniesie nas na tytułową High Isle i wrzuci w sam środek brudnej politycznej rozgrywki. Będzie to swego rodzaju nowość, jako że seria The Elder Scrolls nie przybliżała wcześniej tego regionu Tamriel. Chociaż atmosfera panująca na wyspie może wydawać się wręcz sielankowa, w tle czai się niebezpieczeństwo ze strony Ascendant Order. Rozmowy pokojowe w każdej chwili mogą przerodzić się w chaotyczną wojnę. Naszym zadaniem będzie więc rozszyfrowanie i udaremnienie planów zakonu.

Razem z High Isle dostaniemy dwie nowe towarzyszki – czarodziejkę Ember i wojowniczkę z rycerskim zacięciem, Isobel Velois. Kobiety chętnie potowarzyszą nam podczas przemierzania archipelagu Systres.

To nie koniec. Dostaniemy również nową minigrę karcianąTales of Tribute pozwoli nam zdobyć dodatkową zawartość, która jest później do wykorzystania w grze. Jest o co grać, bo poza przedmiotami użytkowymi możemy odblokować nawet kolejne wątki fabularne.

Dodatek zadebiutuje 6 czerwca na komputerach osobistych, zaś posiadacze i posiadaczki konsol dostaną go nieco później, 21 czerwca. Jak Wam się podoba zapowiedź The Elder Scrolls Online: High Isle? Jesteście ciekawi, jak twórcy przedstawią bretońską enklawę?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top