Narrator nowego zwiastuna The Lord of the Rings: Return to Moria to ktoś dobrze znany fanom filmowej trylogii

Grafika promująca The Lord of the Rings: Return to Moria. Na obrazku widać trójkę krasnoludów eksplorujących kopalnie Morii.

Nowy filmowy zwiastun The Lord of the Rings: Return to Moria to intro, które zobaczymy na początku gry.

Fani Śródziemia bardzo ostrożnie podchodzą teraz do jakichkolwiek growych interpretacji uniwersum. Po, jednogłośnie uznanej za okropną, premierze The Lord of the Rings: Gollum, zaufanie entuzjastów Tolkiena zostało poważnie nadwyrężone. Złe skojarzenia nie przeszkodziły jednak twórcom Return to Moria w ogłoszeniu swojej produkcji podczas ostatniego Summer Game Fest. Tytuł już całkiem niedługo będzie grywalny – w międzyczasie możecie obejrzeć filmowy zwiastun The Lord of the Rings: Return to Moria.

Miłośnicy filmowej adaptacji Władcy Pierścieni zapewne ucieszą się słysząc znajomy głos. Narratorem intra jest John Rhys-Davies, czyli nie kto inny, jak aktor wcielający się w Gimliego. Filmik prezentuje nam krasnoludy powracające do Morii, w celu odbicia miasta i przeszukania tamtejszych kopalni w poszukiwaniu skarbów.

Return to Moria to survival, w który grać możemy w pojedynkę lub ze znajomymi w trybie kooperacji. Lokacje w grze są proceduralnie generowane, więc wszystkie wyprawy cechują się wyjątkowością i nieprzewidywalnością. Rozgrywka opiera się na zdobywaniu zasobów, zakładaniu baz i odbijaniu ataków czających się w ciemnościach orków. Jest też dobra nowina dla fanów personalizacji – możemy stworzyć naszego własnego krasnoluda.

The Lord of the Rings: Return to Moria swoją premierę będzie mieć już niebawem, dokładnie 24 października. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych (tylko za pośrednictwem Epic Games Store) oraz PlayStation 5. Na początku 2024 roku trafi także na konsole Xbox Series X|S.

Scroll to Top