The Sims 4: Licealne lata – data premiery, golenie, szkolne wyzwania. Co więcej?

na środku białe logo The Sims 4 Licealne lata, niebieskawe tło, na nim wielokt szaroburoniebieskawy, a na nim logo. Po prawej stronie stoi dwóch chłopaków w kolorowych ubraniach

Potwierdziły się kolejne plotki o dodatkach do The Sims 4 – tym razem dowiedzieliśmy się, kiedy nastąpi premiera DLC Licealne lata.

Okazuje się, że plotki o licealnym dodatku do czwartej części serii The Sims miały w sobie dużo prawdy. Wstępne potwierdzenie otrzymaliśmy jeszcze przy ogłoszeniu planu rozwoju gry w okresie od lipca do września. Dziś zaś ukazała się oficjalna zapowiedź dodatku The Sims 4: Licealne lata, a wraz z nią konkretna data premiery DLC-ka. Nastoletnie szkolne przygody trafią do rąk graczy już 28 lipca.

Szkolny dodatek mocno wzbogaci rozgrywkę z nastoletnimi Simami w rolach głównych. Młodzi skupią się na odkrywaniu swojej tożsamości i spełnianiu marzeń. Ich głównym zainteresowaniem a powinno być jednak uczenie się – nie tylko w szkolnej ławie, ale też na własnych błędach. Nawiążą przyjaźnie na całe życie, zatańczą na balu maturalnym i ustalą najbardziej odpowiadający im styl ubierania się. Co więcej, temat balu nie ograniczy się do samej tanecznej nocy – obejmie również przygotowania takie jak wybór stroju czy znalezienie i zaproszenie partnerki lub partnera. Standardowo dla dodatków, Licealna lata wprowadzi do gry również nowy świat – Copperdale

Twórcy podkreślają, że przy nadchodzącym DLC podjęli współpracę z aplikacją Depop. Na co dzień pomaga ona ludziom odnaleźć swój styl. W efekcie gra zaoferuje nam większe możliwości modowe, w tym wyznaczanie trendów, które zawładną sercami innych Simów. To zaś prowadzi do nowego zawodu Simfluencera, który można zdobyć dzięki nieustannemu pracowaniu nad swoim stylem, sprzedawaniu strojów w aplikacjach Trendi i zarabianiu na tym coraz większych Simoleonów.

W The Sims 4: Licealne lata zagramy na PC i Mac, a także PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Obecnie można go zamówić w przedsprzedaży na stronie lub w aplikacji Origin w cenie 179,90 złotych.

Scroll to Top