The Sims i Mass Effect Andromeda na urządzenia mobilne?

Już niedługo będziemy mogli zagrać w najlepsze tytuły od EA na urządzeniach z Androidem – dzięki chmurze!

Fuzja EA Play i Xbox Game Pass była ze strony Microsoftu śmiałym ruchem, który potężnie powiększył nie tylko bibliotekę gier na konsolach ale także na urządzeniach mobilnych z Androidem.

Nie jest zaskoczeniem, że subskrybenci usługi Xbox Game Pass będą mogli cieszyć się największymi tytułami EA na konsolach nowej generacji oraz na komputerach PC z systemem Windows 10

Ci, którzy zdecydowali się na wykupienie Xbox Game Pass Ultimate mogą skorzystać z możliwości grania w chmurze, póki co w wersji beta. Microsoft zapewnia, że do grania w ulubione gry wystarczy urządzenie z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej i odpowiednio szybki Internet. Co znaczy “odpowiednio szybki”? Taki, który zapewnia prędkość pobierania co najmniej 10 Mb/s

Gracz będzie musiał zainstalować dedykowaną aplikację na urządzeniu, a po wybraniu gry podłączyć do niego kontroler Xbox za pomocą Bluetooth. Póki co tylko Minecraft Dungeons jest przystosowany do sterowania na ekranie dotykowym, jednak planowane jest dostosowanie także innych gier.

A w co będziemy mogli zagrać na urządzeniach przenośnych? Z pośród prawie dwustu gier trzeba wyróżnić choćby The Sims 4, Dragon Age Inkwizycja, Mass Effect Andromeda, czy Don’t Starve: Giant Edition.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top