The Spirits of Amazonia – pierwszy dodatek do Green Hell

The Spirits of Amazonia - pierwszy dodatek do Green Hell

Nie tylko dodatek do Green Hell ma dziś swoją premierę. W międzyczasie rozpoczęła się sprzedaż pudełkowej edycji gry na Nintendo.

Niektórzy fani mogą się poczuć pokrzywdzeni z faktu, że pudełkowe wydanie gry jest dostępne tylko i wyłącznie na Nintendo. Trzeba jednak przyznać, że Forever Limited niewątpliwie stworzyło coś genialnego. Edycja limitowana Green Hell idealnie zbiegła się z premierą DLC – The Spirits of Amazonia.

Dodatek domyślnie został podzielony na trzy części, które kolejno będą miały swoje premiery na wiosnę oraz potem latem. W związku z DLC największymi zmianami w Green Hell na ten moment są:

  • większa mapa, która umożliwi nam podróże w nieznane jeszcze tereny,
  • nowe wątki fabularne (czy Jake odnajdzie w końcu swoją żonę?!),
  • system reputacji wśród tubylców Yabahuaca.

The Spirits of Amazonia wydaje się tym, czego GH potrzebowało. Dostępny do tej pory wątek fabularny dostarczał rozgrywki na około 30 godzin. Producenci nie określili jeszcze, ile wyniesie pełen gameplay DLC, niemniej bezsprzecznie dostarczy nam masy ciekawostek

Według statystyk platformy Steam, sprzedano półtora miliona cyfrowych egzemplarzy Green Hell, natomiast kolejnych milion osób ma ten tytuł na swojej Wishliście. 

Z okazji premiery DLC The Spirits of Amazonia, produkcję można zakupić w atrakcyjnej cenie. Na Steamie znajdziemy tytuł od Creepy Jar przeceniony aż o 30%. To, jak do tej pory, największa obniżka tego genialnego survivalu.

Dodatek do Green Hell już teraz znacznie poszerza rozgrywkę. Ciekawe, co do gry wniosą kolejne części tego dużego DLC. O tym jednak przekonamy się najwcześniej na wiosnę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top