The Texas Chain Saw Massacre odniósł sukces – w grę zagrało już ponad milion graczy

The Texas Chain Saw Massacre ponad milion graczy sukces, w centrum zdjęcia znajduje się tytuł gry, z kolei za nim widać trzy postacie, największa z nich to ciemnowłosy mężczyzna z maską na twarzy oraz piłą mechaniczną, po jego dwóch stronach znajdują się kolejne postacie, jedna z nich wykonuje gest ręką, jakby nasłuchiwała dźwięków, w drugiej ręce trzymając kij, z kolei druga postać to mężczyzna z ciemnymi włosami, który trzyma w dłoni bransoletkę, przed postaciami znajduje się wiejski dom z wiatrakiem oraz samochodem, kolorystyka obrazka utrzymuje się w tonacjach brązu i koloru beżowego

W The Texas Chain Saw Massacre zagrało już ponad milion graczy i twórcy pochwalili się swoim sukcesem na serwisie X.

Pierwsza zapowiedź The Texas Chain Saw Massacre pojawiła się na The Game Awards 2021. Gra ostatecznie zadebiutowała 18 sierpnia 2023 roku w wersji na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X. Za produkcję odpowiada Sumo Digital, a jej wydaniem zajęło się Gun Media. Tymczasem twórcy opublikowali post na serwisie X, w którym pochwalili się swoim nowym sukcesem. Mianowicie w ciągu jednego miesiąca od premiery w The Texas Chain Saw Massacre zagrały już ponad 4 miliony graczy. Niewątpliwie do osiągnięcia tak wysokich statystyk przyczyniła się dostępność produkcji w abonamentach Xbox Game Pass oraz PC Game Pass. Warto też wspomnieć, że rekordowy wynik na Steamie wynosił aż 17 198 użytkowników jednocześnie.

Przypomnijmy, że The Texas Chain Saw Massacre jest asymetryczną grą wieloosobową, opartą na filmie z 1974 roku, zatytułowanym w Polsce jako Teksańska masakra piłą mechaniczną. W trakcie rozgrywki możemy wcielić się w członka rodziny Slaughterów lub jedną z ich ofiar. Jeśli wybierzemy pierwszą opcję, to naszym zadaniem będzie wytropienie i powstrzymanie gości przed ucieczką. Do wyboru będziemy mieć postacie takie jak Cook, Hitchhiker oraz Leatherface, którzy mają swoje specyficzne zdolności, dające im przewagę nad przeciwnikami. Z kolei jeśli zagramy jako ofiara, to będziemy musieli skradać się i użyć sprytu, aby pozostać poza zasięgiem niebezpiecznej rodziny. Naszym celem będzie odnalezienie narzędzi niezbędnych do odzyskania wolności.

Scroll to Top