Zapowiedziano The Time I Have Left, niezależną, eksploracyjną przygodówkę

Wyszła zapowiedź The Time I Have Left - screen z gry, postać w budynku

Pierwsza zapowiedź The Time I Have Left i króciutki trailer nie zdradzają zbyt wiele, ale pokazują dość, by wzbudzić zainteresowanie.

Główna bohaterka, w którą się wcielimy, to Aline. Przeżyła ona niewyjaśnioną katastrofę – wydaje się, że jako jedyna mieszkanka podziemnego miasta, Kolonii 7. Według opisu gry na Steamie to wrażenie to tylko pozory. Aline została w jakiś sposób naznaczona przez niewytłumaczalną Miazmę. To kuriozalne, ale i niebezpieczne zjawisko, które teraz ściga dziewczynę i chce ją zabić. Cała akcja ma rozgrywać się w rozległym, podziemnym obiekcie, z którego będziemy musieli jakoś się wydostać. Zapowiedzi The Time I Have Left towarzyszy krótki zwiastun:

Jeśli chodzi o rozgrywkę, ma to być gra eksploracyjna z dużym naciskiem na narrację. Wiadomo też, że twórcy wrzucą tam trochę elementów RPG. Naszym głównym wrogiem ma być czas – na ucieczkę będziemy mieli jakieś sześć godzin. Niektóre akcje będzie można wykonywać tylko w ściśle określonych momentach, co może stanowić duże wyzwanie. Co więcej, walka ma być nie dość, że niepokojąca, to jeszcze turowa! Ten fakt dziwi w kontekście zwyczajnie wyglądającej przygodówki.

Na razie nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery produkcji GROUND Game Atelier. Wiadomo tylko wstępnie, że ma to być koniec roku 2023, więc zapewne przyjdzie nam poczekać też na więcej szczegółów dotyczących gry. Jeśli zaś lubicie pozycje, w których czas odgrywa główną rolę, na pewno zainteresuje Was nasza recenzja 12 Minutes

Scroll to Top