Gra Tiny Tina’s Wonderlands osiągneła złoty status!

Grafika promująca grę Tiny Tina's Wonderlands przedstawiająca broń włożoną w kamień na wzór Ekskalibura, w prawym rogu wygląda grzyb ze świecącymi oczami, Tiny Tina's Wonderlands złoty status

Data premiery Tiny Tina’s Wonderlands jest już niezagrożona.

Dopiero co zaprezentowano nam dwie ostatnie klasy dostępne w Tiny Tina’s Wonderlands, a teraz dostaliśmy kolejną świetną informację – gra osiągnęła złoty status. Dla przypomnienia, premiera gry już 25 marca, przy czym na komputerach osobistych pojawi się najpierw w Epic Games Store. Graczki i gracze czekający na ten tytuł mogą więc odetchnąć z ulgą i spokojnie odliczać dni.

Informacja pojawiła się nie tylko na oficjalnym profilu gry na Twitterze. Także Randy Pitchford, CEO Gearbox Entertainment Company, również postanowił wyrazić swoje podekscytowanie.

Wonderlands jest oficjalnie certyfikowane na Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. „Weszliśmy w złoto”, kochani! To bardzo ekscytujący moment dla całego Gearbox, które włożyło mnóstwo miłości w tę grę, dla Was. Nie mogę się doczekać dnia premiery!

Biorąc pod uwagę obecną epidemię przesuwania premier największych tytułów, tak jak miało to miejsce w przypadku drugiej odsłony STALKER-a, jest to z pewnością miła informacja. Chociaż oczywiście złoty status nie oznacza skończenia prac nad grą. Jest to bardziej zapewnienie, że istnieje już wersja gry gotowa do puszczenia w świat. Nie ulega jednak wątpliwości, że Gearbox przez najbliższy miesiąc dopieści tytuł, by dostarczyć nam jak najlepszy efekt końcowy.

Złoty status Tiny Tina’s Wonderlands zwiększa ponadto prawdopodobieństwo kolejnych materiałów w najbliższych dniach. Kto wie, może po zaprezentowaniu klas przyjdzie pora na przybliżenie nieco bardziej świata przedstawionego w grze? A gra ma do zaoferowania sporo – emocjonujące walki, mnóstwo skarbów do zebrania i Dragon Lord do pokonania to tylko niektóre z przygotowanych przez Tiny Tinę atrakcji.

Jak zapatrujecie się na tę produkcję? Podoba Wam się stworzony przez Gearbox świat? A może wolicie jednak stare, dobre Borderlands?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top