Lara Croft powraca! Zapowiedziano remaster oryginalnej trylogii Tomb Raider

kobieta na tle lasu

Mamy świetne wieść dla fanów Lary Croft. Niedawno podczas pokazu Nintendo Direct mogliśmy zobaczyć zapowiedź remastera trylogii Tomb Raider.

Już 25 października na rynku ukaże się odświeżona wersja pierwszych części serii Metal Gear Solid. Jednak to nie koniec dobrych wieści dla fanów kultowych gier. Okazało się, że oryginalna trylogia Tomb Raider również dostanie remaster, którego zapowiedź zaprezentowano podczas niedawnego pokazu Nintendo Direct.

Na początku warto zaznaczyć, że odświeżone przygody Lary Croft to remaster, a nie remake. Dlatego produkcja nie będzie znacząco różnić się od pierwowzoru. Mimo to, prezentuje się ona bardzo dobrze, a odnowiona grafika zachwyca. Jednak deweloperzy skupili się nie tylko na oprawie wizualnej. Oprócz drobnych poprawek audio, twórcy zapowiedzieli ulepszony system sterowania, który zostanie dostosowany do obecnych czasów.

Ile będzie kosztować remaster trylogii Tomb Raider? W sklepie na platformie Steam jego cena wynosi około 125 złotych. Na pierwszy rzut oka ta kwota wydaje się być dość wygórowana szczególnie, kiedy mowa o ponad dwudziestoletnich tytułach. Jednak oprócz podstawowych wersji gier dostaniemy również dodatki. Dzięki temu, zakup odświeżonych przygód Lary Croft może stać się bardziej opłacalny dla wielu fanów.

Remaster pierwszych trzech części Tomb Raider pojawi się na rynku już 14 lutego 2024. Będzie on dostępny na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych. Natomiast jeżeli nie możecie doczekać się odnowionej wersji przygód Lary Croft, to mamy dobre wieści. Jeszcze przez jakiś czas na platformie Steam kupicie produkcje z panią archeolog w roli głównej po znacznie niższych cenach.

Scroll to Top