Tomb Raider za darmo. Wystarczy odpowiedzieć na tweeta

Tomb Raider za darmo - plakat gry Lara Croft and the Temple of Osiris, bohaterkowie upozowani na tle zagrożenia, pistolety wystrzały

Square Enix proponuje kod do dwóch gier z serii Tomb Raider za darmo – pod warunkiem, że odpowiemy na tweeta z zapowiedzią czwartkowej prezentacji.

Tomb Raider za darmo? Czemu nie! Oczywiście firma nie rozdaje najnowszych tytułów, dzieli się grami sprzed kilku lat. To specyficzny sposób na promocję pewnego wydarzenia. Już w zeszłym tygodniu o nim pisałyśmy – chodzi o prezentację Square Enix, na której mają się pojawić między innymi dokładne informacje na temat Life is Strange 3. Informacja o trzeciej części popularnej serii jest chyba najbardziej wyczekiwaną wiadomością. Pokaz potrwa około 40 minut. Będzie można go obejrzeć na między innymi na Twitchu Square Enix. Firma zdecydowała się na interesującą promocję wydarzenia. Każdy, kto odpowie na poniższego tweeta z hasztagiem #SquareEnixPresents, dostanie kod do dwóch gier o Larze Croft. Warunkiem jest również obserwowanie profilu Square Enix na Twitterze.

Ta wiadomość na pewno ucieszy fanów serii. Za darmo otrzymamy dwie pozycje studia: Lara Croft and the Guardian of Light oraz Lara Croft and the Temple of Osiris. Obie gry mają oczywiście elementy logiczne. Ciekawą pozycją jest Guardian of Light, ponieważ jest to gra kooperacyjna. Interesujący w niej jest z pewnością widok izometryczny bez kontroli nad kamerą. Gra koncentruje się na współpracy Lary oraz wojownika Majów, Toteca. Przygodowa fabuła i lekki humor sprawiły, że ta część serii została ciepło przyjęta przez graczy. User Score na stronie Metacritic wciąż wynosi 7.9.

Square Enix Presents plakat prezentacji Tomb Raider za darmo

Promowany pokaz odbędzie się 18 marca o 18. Będziecie oglądać?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top