Ubisoft Connect nadchodzi

Ubisoft Connect, Valhalla

 

Francuscy deweloperzy zapowiedzieli całkowicie nową aplikację: Ubisoft Connect.

Uplay, w porównaniu do Steama, Epic Games Store czy Originanie należy do najbardziej popularnych platform gamingowych. Gracze narzekają między innymi na mało intuicyjny interfejs, przez co Ubisoft postanowił stworzyć całkowicie nową aplikację, by poprawić to, co zmian wymagało. Dzięki temu doczekaliśmy się Ubisoft Connect. 

Deweloperzy posłuchali swoich klientów i postarali się, by nowy design był przejrzysty i przyjemniejszy. Chociażby kafelkowy interfejs, który na pewno dużo zmienia w odbiorze wizualnym, zdecydowanie poprawia czytelność aplikacji. 

Rewolucyjna funkcja Cross-Save umożliwia zapisanie w chmurze aktualnych save’ów. Dzięki temu będziemy mogli swobodnie przemieszczać się pomiędzy platformami, z zachowaniem postępów w grze, bez znaczenia, czy bawimy się na komputerze, Xboksie czy PlayStation. Wymagane jest do tego połączenie swoich kont z Ubisoft Connect oraz posiadanie kopii gry dla danego sprzętu, by móc w pełni rozkoszować się możliwościami usługi. Niestety według naszych informacji nie każdy tytuł będzie obsługiwał Cross-Save’a.

Mniej popularna funkcja wirtualnego doradcy również została odświeżona. Teraz ma być przyjemniejsza w obsłudze i znana jako Smart Intel.  

Jak widzimy, w Ubisoft Connect zmieni się naprawdę wiele, a wszystkie nowe funkcje przyjdzie nam testować już 29 października.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top