Ujawniono logo nowej gry w uniwersum Batmana

Po wczorajszym twitcie studia Warner Bros. Montreal sieć fanowska zawrzała. 


Mimo że we wrześniu 2019 również otrzymaliśmy kilka grafik sugerujących prace nad nową grą o superbohaterze, nie podążyły za nimi żadne konkretne newsy. Tym razem jest podobnie, jednak nikt nie ma już najmniejszych wątpliwości, że nowa część serii gier o Batmanie to już tylko kwestia czasu.
W piątek 9.01.2020 na trzech kanałach social media studia Warner Bros. Montreal pojawiły się tajemnicze fragmenty graficzne, przedstawiające nowe logo. Fani szybko dopatrzyli się charakterystycznej wieży zegarowej, górującej nad Gotham City. Niektórzy porównują je też do odznaki miejskich policjantów.
Dla niewtajemniczonych – słowo Knight w podpisie twitta odnosi się do Batmana znanego jako Mroczny Rycerz (ang. Dark Knight).

Co więcej, po wrześniowych postach studia fani spekulowali o wycieku informacji, jakoby fabuła nowej gry miała krążyć wokół organizacji przestępczej Court of Owls. Nie wiemy jednak, ile jest w tym prawdy, a samo studio nie skomentowało plotek.

Nie grałam jeszcze w żaden z tytułów o Batmanie, niemniej dzięki promocji na Epic Games Store z okazji 80. rocznicy uniwersum mam trylogię pod ręką. Być może w końcu po nią sięgnę. Tymczasem łączę się z fanami w nadziei, że przedstawione wczoraj logo nie jest tylko zabawą grafiką, ale faktyczną zapowiedzią nowej odsłony Batmana, być może nawet ponownie w Arkham.

Autor: Natalia “Taliya” Pych

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top