Nowa aktualizacja Valheim zmienia wygląd trofeum

Screen z gry Valheim - obrazek przedstawia starcie z Kościomasą. Kosmetyczna aktualizacja poprawia wygląd trofeum z tego bossa.

Valheim dojrzewa we wczesnym dostępie – nowa aktualizacja gry odświeża wygląd trofeum z Kościomasy, oraz naprawia kilka błędów.

Twórcy Valheim nie próżnują, kolejna aktualizacja do gry wprowadza także zmiany kosmetyczne, między innymi poprawia wygląd trofeum z Kościomasy. Tytuł bez wątpienia jest prymusem wśród gier z wczesnego dostępu i wzorem do naśladowania. Świadczy o tym niesłabnące zainteresowanie graczy, oraz tempo rozwoju produkcji. Przyjrzyjmy się zatem najnowszym zmianom pochodzącym z aktualizacji 0.153.2.

Lista naprawionych błędów jak zwykle jest długa, ale skupmy się na aspektach wizualnych wprowadzonych do gry. Najbardziej spektakularną renowację graficzną otrzymała pamiątka potyczki z trzecim bossem. Do tej pory dowodem zwycięstwa nad Kościomasą była mało interesująca kupka zielonkawego błota z kilkoma czaszkami. Łup nie wynagradzał dostatecznie podjętego przez gracza trudu walki. Trzeci oponent uchodzi za znacznie trudniejszego do pokonania od swoich poprzedników. Galaretowate ciało potwora z bagien jest odporne na ataki z łuku, a na dodatek brutal potrafi zatruć naszą postać. Na szczęście nowa aktualizacja Valheim poprawia wygląd trofeum Kościomasy i robi to naprawdę imponująco. Ozdoba do powieszenia oprócz nowej grafiki otrzymała także animacje! W ramach nagrody gracz otrzymuje teraz koszmarną głowę, otoczoną mnóstwem kości i czaszek, a paskudna, zielona masa się rusza!

Na tym nie koniec kosmetycznych poprawek. Odświeżono także wygląd Starszego, oraz trolli. Niebieskoskóre olbrzymy otrzymały nieco więcej owłosienia i pazury. Poprawiono także animacje, kiedy padają pokonane. Aktualizacja naprawia również wizualne błędy, które pojawiały się u jedno i dwugwiazdkowych Draugrów – łuczników. Z innych niedoskonałości to zwiększono stabilność gry, dodano ostrzeżenie przed zapisem świata, oraz naprawiono kilka występujących błędów. Kompletną listę zmian znajdziecie na stronie Valheim na Steam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top