Walka na zabawki erotyczne? Komiczny aspekt Cyberpunka 2077

Dziennikarz odkrył zabawny element rozgrywki w grze CD Projekt RED. Jako jedna z broni do walki wręcz może posłużyć nam… zabawka erotyczna.

Pośród wielu materiałów z najgłośniejszej gry tego roku, chyba największym zainteresowaniem (obok wymagań sprzętowych) cieszyły się relacje dziennikarzy, którym na kilkanaście godzin udostępniono Cyberpunka 2077.

Tom Marks, jeden z dziennikarzy IGN, natrafił na niezwykle ciekawy aspekt rozgrywki. Po pewnym czasie zwrócił uwagę na fakt, że po Night City leżą rozrzucone różne futurystyczne zabawki erotyczne, które można podnosić… a czasami zrobić z nich użytek.

Dziennikarz pisał, że znalazł już trzy różne rodzaje wibratorów, które leżały jako przedmioty do podniesienia. Ponadto można sądzić, że niektóre z nich będzie można wykorzystać do walki wręcz.

Nie jest to oczywiście pierwsza taka sytuacja w historii gier, za przykład może posłużyć choćby GTA: San Andreas, jednak jest to nieco szokujący i komiczny element, którego nikt nie spodziewał się w grze polskiego studia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top