Watch Dogs: Legion za darmo przez cały weekend!

Plakat gry Watch Dogs Legion, która będzie dostępna za darmo

Na Twitterze Watch Dogs: Legion pojawiła się informacja, że przez jakiś czas gra będzie dostępna za darmo. Gdzie i kiedy?

Hakerski sandbox to trzecia część cyklu Watch Dogs od Ubisoftu. Akcja gry osadzona jest w Londynie po brexicie. Jej fabuła skupia się na poczynaniach hakerów zrzeszonych pod nazwą DedSec. Świat wygląda zupełnie inaczej niż obecnie – to brexit sprawił, że wszystko się zmieniło. Sztuczna inteligencja rozwinęła się i dlatego bezrobocie rośnie w dramatycznym tempie. W pewnym momencie zawirowania akcji sprawiają, że wspomniana grupa hakerska staje się pewnego rodzaju ruchem oporu. To wszystko będzie można wypróbować już w najbliższy weekend, kiedy w ramach akcji promocyjnej Ubisoft udostępni Watch Dogs: Legion za darmo. Potrwa to od 25 do 28 marca. Gra będzie dostępna na wszystkich platformach. 

Deweloperzy mocno stawiają na rozwój tej pozycji. Ostatnio pisałyśmy choćby o premierze konsolowego trybu online Watch Dogs: Legion. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy multiplayer sieciowy trafi do graczy na PC. W zamian twórcy przygotowują inne atrakcje. Prócz tego, że udostępniają Watch Dogs: Legion za darmo, żeby gracze mogli sobie przetestować grę, przygotowali też duże obniżki dla tych, którzy zdecydują się na kupno po ograniu (nawet do 67%). Według zapowiedzi w najbliższym czasie będą też dostępne nowe misje i bohaterowie, fabularny dodatek oraz… Crossover z serią Assassin’s Creed! To jak, zamierzacie skorzystać z okazji?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top