Wersja demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin zawodzi

wersja demo Stranger of Paradise Final Fantasy Origin

Trailer jak i wersja demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin nie podobają się graczom.

Podczas konferencji na targach E3 Square Enix zapowiedziało kolejną produkcję z uniwersum Final Fantasy. Niestety od pierwszych minut trailera gracze nie kryją swojego niezadowolenia. Teraz możemy zobaczyć jak wygląda wersja demo Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. Jednak i tutaj nie jest najlepiej.

Ale od początku. Największym zarzutem w stronę zapowiedzi Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin  jest stan techniczny. Nie da się ukryć, że gra na zaprezentowanym materiale wygląda jak produkcja z dawnych lat, na przykład okresu Unreal Engine 3. To tak jakby tytuł miał ukazać się na PlayStation 3, a nie PlayStation 5.

Niestety nie lepiej jest w przypadku materiały prezentującego gameplay z wersji demo. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin ma być przykładem soul-like’a, ale w świecie Final Fantasy. Ta część serii, ma być bardzo istotna dla całego uniwersum, ponieważ przedstawi historię Wojowników Światła. Dla nie wtajemniczonych, wyjaśniam, że Warriors of the Light są nieodzownym motywem serii Final Fantasy. Wybierani przez kryształy, a połączeni losem, są zawsze grywalnymi postaciami. Warto zaznaczyć, że jest ich czworo.

Ważnym aspektem jest to, że twórcy zdają sobie sprawę z problemów.

Dyrektor kreatywny gry, Tetsuya Nomura potwierdził, że chociaż obecnie historia wydaje się zagmatwana i tajemnicza to jest to dopiero początek.

Strangers of Paradise oznacza dokładnie to, na co wskazuje tytuł – nieznajomi spotkają się w krainie Paradise. Jednocześnie może to oznaczać ludzi, którzy nie powinni być w Paradise. Myślę, że jest to tytuł, który doskonale oddaje fabułę gry.

W pełnej grze będzie jeszcze więcej bohaterów, rozgrywka będzie o wiele bogatsza i uważam, że historia jest całkiem wciągająca. Co więcej, może być nieco mylące, że postacie pojawiają się znikąd, zupełnie niepodobne do niczego, czego się spodziewaliście. Podsumowując mam jednak nadzieję, że będziecie uważnie śledzić nadchodzące informacje.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin trafi do sprzedaży w 2022 roku. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Na koniec dodajmy, że za stworzenie gry odpowiada studio Team Ninja, które możecie znać z serii Ninja Gaiden.

Bezsprzecznie, ostatnio bardzo często graczom burzy się krew. Wielce emocjonującym okazał się niedawno trailer Palworld.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top