Wiedźmin 3: Dziki Gon Light Edition na niemieckiej stronie MediaMarkt

Przygody Geralta doczekają się „lżejszego” wydania na Nintendo Switch. Szczegółów brak, za to trwają spekulacje.

 

Mimo paru poświęceń ze strony graficznej, Wiedźmin 3: Dziki Gon jest jedną z największych pozycji w ofercie Nintendo Switch. Edycja Kompletna zawiera podstawową grę, dwa rozszerzenia — Krew i Wino oraz Serce z Kamienia — i szesnaście DLC, wszystko na jednym kartridżu. Do Edycji dołączone są również: fizyczna mapa Kontynentu, album-kompendium z uniwersum Wiedźmina i komplet naklejek. Prawdziwa gratka dla fanów Geralta.

 

W tej chwili jest to jednak jedyna fizyczna wersja gry dostępna na Nintendo Switch; graczom bez chrapki na gadżety pozostaje wersja cyfrowa, do zakupienia przez Nintendo e-shop. Odpowiedzią mogłaby być Light Edition, która niedawno pojawiła się na niemieckiej stronie sklepu MediaMarkt.

 

 

Po samej nazwie możemy się spodziewać okrojonej wersji gry, choć trudno określić, w jakim stopniu. Przypuszczalnie Light Edition to podstawowa gra, bez rozszerzeń i DLC, lub Edycja Kompletna bez fizycznych gadżetów. Według portalu NintendoLife może to być wydanie na mniejszym kartridżu, zawierające tylko część zawartości, z resztą do ściągnięcia przez e-shop. Niektórzy mają nadzieję że jest to „lżejszy” port gry przeznaczony na Nintendo Switch Lite, młodszą – i mniej wydajną – siostrę podstawowego Switcha.
Tymczasowa cena Light Edition na niemieckim Media Markt wynosi 58,48 euro – tyle samo, co Edycja Kompletna.

 

Data premiery jest wyznaczona na 16 października. CD Projekt Red i Nintendo nie wypowiedzieli się jeszcze na ten temat. 

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dostępny na PC, Play Station 4, Nintendo Switch i Xbox One. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top