Wiemy, jak będzie wyglądał Kangurek Kao! Reboot gry już w 2021 roku

Kto z nas nie wychował się na grach z Kangurkiem Kao, niech pierwszy rzuci kamień.

 

Albo chociaż słyszał o nim od kolegów, pograł przez chwilę – w każdym razie pewne jest to, że każdy polski dzieciak wie, jak ten wirtualny torbacz wygląda.

Tymczasem kangurek przechodzi właśnie swój cyfrowy reboot i zyskuje zupełnie nowy look!

 

Co wiemy o premierze gry w 2021 roku?

Do tej pory twórcy niechętnie uchylali rąbka tajemnicy, ale teraz uraczyli nas nie lada kąskiem. Na poniższej grafice widać, jak prezentuje się nasz ulubiony kangur w nadchodzącej wersji gry.

Co do fabuły, możemy spodziewać się nostalgicznego powrotu do korzeni. Kao musi wyruszyć na poszukiwania zaginionej siostry, a przy okazji przygotować się do stoczenia ostatecznej walki z Wiecznym Wojownikiem, który zagraża losom całego świata. Brzmi jak stary dobry Kangurek Kao!

 

Gra ma już swój profil na Steamie, więc gorąco zachęcamy Was do odwiedzenia go, aby być na bieżąco z nowymi informacjami dotyczącymi gry. Ponadto w ten sposób trzymacie rękę na pulsie i dowiecie się pierwsi o planowanej dacie premiery.

 

Zapraszamy też do śledzenia naszej strony, abyście zawsze na bieżąco wiedzieli o zbliżających się ciekawych premierach oraz darmowych grach dostępnych w sklepach!

 

Autorka: Alicja Grzesiowska

2 thoughts on “Wiemy, jak będzie wyglądał Kangurek Kao! Reboot gry już w 2021 roku”

  1. Szczerze jak nowy Crash wizualnie mi się podoba, to Kao jak dla mnie to niewypał ;/ ani nie jest specjalnie realistyczny, ani uroczy, taki kanciasty i nijaki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top