Wszystko wskazuje na to, że tak! Do The Sims 4 mogą niedługo zawitać zombie, wróżki i wilkołaki!
Portal DOTSim zauważył, że studio Maxis delikatnie zasygnalizowało wprowadzenie istot nadnaturalnych do gry. Podczas ostatniej transmisji Inside Maxis dwójka przedstawicieli firmy odpowiedziała na kilka pytań graczy. Wśród nich przewinął się właśnie temat wspomnianych fantastycznych postaci. Chodzi konkretnie o wróżki, wilkołaki i zombie, o które od lat prosiło wielu fanów serii The Sims 4.
W jednej z wypowiedzi okazało się, że pojawienie się tych magicznych istot w grze jest tylko kwestią czasu.
Jesteśmy w pełni świadomi, że fani okultyzmu pragną wilkołaków, wróżek i zombie w The Sims 4. Nie możemy obecnie powiedzieć, kiedy [te postaci] wejdą do gry. Chcielibyśmy jednak poświęcic im tyle miłości i opieki, ile daliśmy wampirów i czarodziejom. (…) Naprawdę mocno skupiamy się na pracach nad nimi, by upewnić się, że was zadowolą.”
Twórcy polecili jednak, by na razie fani przygotowali się na odświeżoną wersję jednego z pakietów. Odświeżenie go ma nadać dodatkowi relaksującego tonu, co może wskazywać na Dzień w Spa. My zaś zapraszamy do lektury recenzji dodatku równie relaksującego co najlepszy masaż. The Sims 4: Wiejska sielanka także była powiem odpowiedzią na liczne prośby społeczności. I, jak widać, Electronic Arts i Maxis słuchają swoich fanów.