Zobaczcie, jak zapowiadają się wakacje z czerwcowym Game Passem

Grafika z gry Still Wakes The Deep

Abonament Xbox Game Pass znów zaoferuje zróżnicowany wybór – przed nami katalog nowości na drugą połowę czerwca 2024.

Choć lato zagościło już na dobre, to wcale nie zapowiada się byśmy odchodzili od komputerów. Znamy już nowości, które pojawią się w katalogu usługi Xbox Game Pass w drugiej połowie czerwca 2024.

  • Still Wakes the Deep (Konsola + PC) – już dostępne
  • My Time at Sandrock (Chmura + Konsola + PC) – 19 czerwca
  • Keplerth (PC) – 20 czerwca
  • EA Sports FC 24 (Chmura + Konsola + PC) – 25 czerwca
  • SteamWorld Dig (Chmura + Konsola) – 26 czerwca
  • SteamWorld Dig 2 (Konsola + PC) – 26 czerwca
  • Robin Hood – Sherwood Builders (Chmura + PC + Xbox Series X|S) – 27 czerwca

Still Wakes the Deep to horror autorstwa twórców takich tytułów jak, Amnesia: A Machine for Pigs, Everybody’s Gone to the Rapture i Dear Esther, który pojawił się także na naszej liście najlepszych nadchodzących strasznych gier. Wcielamy się w pracownika platformy wiertniczej, odciętego od świata przez szalejący sztorm. Żywioł morza i niepokojący mrok to zdecydowanie działające na wyobraźnię połączenie.  

Jeśli preferujecie cozy klimaty zamiast mroku, znajdzie się też coś dla Was. W My Time at Sandrock zajmiemy się odbudową lokalnej postapokaliptycznej społeczności. Oprócz konstruowania, będziemy także walczyć z potworami i zaprzyjaźniać się z mieszkańcami. Pozostaniemy w survivalowych klimatach z Keplerth. W tym sandboksie 2D przyjdzie nam próba przetrwania na wrogiej, obcej planecie.

Fanów piłki nożnej zadowolić może EA Sports FC 24. Duchowy spadkobierca FIFY pozwala nam na udział w meczach i zarządzanie własnym klubem piłkarskim. SteamWorld Dig to platformówka osadzona na steampunkowym Dzikim Zachodzie. Jak nazwa sugeruje zajmiemy się głównie kopaniem tuneli, poszukując skarbów zostawionych przez starą cywilizację. SteamWorld Dig 2 nadaje serii twistu w stylu metroidvanii.

Ostatni tytuł z listy, czyli Robin Hood – Sherwood Builders, to połączenie RPG akcji i city buildera. Wcielamy się w słynnego złodzieja o złotym sercu. Oprócz kradzieży, zajmiemy się również wznoszeniem leśnego obozu pełnego mieszkańców o których musimy zadbać. Możemy także szkolić ich do wykonywania różnych zadań, np. polowania czy walki.

Scroll to Top