Interesująca zapowiedź podczas TGA 2021 – Have a Nice Death, czyli problemy zarządzania w mrocznym wydaniu

TGA 2021, zapowiedź Have a Nice Death tytuł gry, na obrazku widoczna postać śmierci wyglądającej przez drzwi

Zgodnie z zapowiedzią podczas TGA 2021, Have a Nice Death we wczesnym dostępie zostanie przekazane graczom w marcu 2022 roku.

Zastanawialiście się kiedyś, czy Pan Śmierć miewa czasami kryzysy związane z wykonywanym zawodem? Na to i inne pytania odpowie Wam produkcja Have a Nice Death, której zapowiedź mieliśmy okazję zobaczyć podczas TGA 2021. Tytuł zostanie przekazany graczom w ramach wczesnego dostępu już na wiosnę 2022 roku! Niewątpliwie jest to gratka dla fanów wszelkiego rodzaju gier indie, w tym szczególnie miłośników roguelike’ów. Magic Design Studios opracowało niezwykłą, ręcznie rysowaną grę akcji. Oto historia, która rzuci nieco światła na frustracje kadry zarządzającej, związane z prowadzeniem dużej organizacji.

Zaprezentowany zwiastun pokazuje, że Śmierć zaczyna mocno odczuwać rutynę, która kieruje całym życiem po życiu. Dodatkowo wszelkie znaki wskazują na to, że dzieje się coś dziwnego, co wpływa na całą firmę Death Inc. Pora wyruszyć na wycieczkę po kolejnych działach i sprawdzić, co się, do licha, wyczynia. Potrzebny będzie, oczywiście, złowieszczy wygląd oraz kosa. I może jeszcze kilka innych śmiercionośnych narzędzi, ponieważ trzeba być przygotowanym na wszystko.

Zapowiedź Have a Nice Death przyjemnie urozmaiciła wybór tytułów, które mieliśmy okazję poznać podczas TGA 2021. Ostatnimi czasy wielu twórców sięga po motyw zaświatów, co możemy zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak Death’s Door czy Spiritfarer. Interesująca mechanika oraz przyjemna oprawa graficzna sprawiają, że bez wątpienia wpisują się w gusta nawet najwybredniejszym graczy. Wygląda na to, że nie inaczej będzie z tytułem od Magic Design Studios. Duży wybór dostępnych broni, proceduralnie generowane poziomy oraz nietuzinkowy bohater z pewnością przykują naszą uwagę na wiele godzin.

To jak, odważycie się spróbować swoich siły jako zniecierpliwiony szef zaświatów? 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top