Zgarnij kultowe Crime Cities za darmo na GOG.com!

Grafika z gry Crime Cities

Techland świętuje swoje trzydzieste urodziny. Z tej okazji na platformie GOG odbierzecie grę Crime Cities zupełnie za darmo.

Polskie studio Techland rozpoczęło swoją działalność w 1991 roku, dlatego teraz mogą świętować swoje 30. urodziny. Aby uczcić tę okazję na platformie GOG.com znajdziecie kompletnie za darmo Crime Cities – wydaną w 2000 roku produkcję rodzimych deweloperów. W pewnych kręgach tytuł ten uważany jest wręcz za kultowy.

Crime Cities to mieszanka gry akcji i symulatora lotu. Akcja produkcji rozgrywa się w trójwymiarowym mieście przyszłości. Głównym bohaterem jest ziemski policjant Garm Tiger. Jego ludzie właśnie go zdradzili, a on sam wpadł w sam środek świata pełnego zbrodni i korupcji. Przypadnie mu zadanie uwolnienia wszechświata od wszelkiego rodzaju zła. Dlatego Garm Tiger musi wybrać się w podróż do niemal zapomnianej galaktyki kontrolowanej przez mafię. Okazuje się, że w systemie Pandemia korupcja nie ma konkretnej twarzy. Bohater aby zaprowadzić porządek musi stać się tym, czego z całego serca nienawidzi. 

Gra mimo swojego wieku ma sporo do zaoferowania. W Crime Cities znajdziemy aż 100 różnych misji do wykonania. W trybie dla jednego gracza otrzymujemy do dyspozycji trzy pojazdy oraz 23 rodzaje broni. Z kolei podczas rozgrywki wieloosobowej możemy wybrać spośród 17 latających maszyn. Jest to zdecydowanie świetna propozycja dla fanów retro i co najmniej kilka godzin spędzonych na dobrej zabawie!

Jeśli jednak starsze gry niezbyt Was interesują, to przypominam, że do 9 grudnia do godziny 17.00 na platformie Epic Games odbierzecie za darmo Dead by Daylight oraz while True: learn().

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top