Zwiastun Darkest Dungeon II to obietnica bólu i rozpaczy

zwiastun Darkest Dungeon II

Red Hook Studios opublikowało kolejny zwiastun Darkest Dungeon II. Nie ma wątpliwości – gracze będą cierpieć. Ale za to w jakiej oprawie!

Premiera Darkest Dungeon II zbliża się wielkimi krokami. Już 26. października tytuł zadebiutuje na Epic Games Store. I choć jest to zaledwie Early Access, tak już teraz zaprezentowane nam fragmenty robią ogromne wrażenie. Zwiastun Darkest Dungeon II to coś, co po prostu musicie zobaczyć:

Wydaje się, że twórcy zdołali zachować balans między unowocześnieniem rozgrywki, a zachowaniem jej najcenniejszych elementów. Styl nie uległ większym modyfikacjom. Widać jednak, że studio postanowiło wprowadzić animacje w miejsce statycznych obrazów. Pojawią się też zupełnie nowe elementy, jak prowadzenie powozu. Możliwe, że będziemy mogli go rozbudowywać, przynajmniej w jakimś zakresie. 

Nie zmieniono za to większości znanych nam klas postaci. Choć na zwiastunie można dostrzec całkiem nowych awanturników, większość prezentuje się tak samo, jak w poprzedniej osłonie. Nie znaczy to, że rozgrywka będzie identyczna. Pomijając wspomniane już animacje, najprawdopodobniej otrzymamy dostęp do szeregu umiejętności mających zwiększyć nasze szanse na przeżycie. Czy wystarczą, by przetrwać podróż? Jak to zwykle w Darkest Dungeon bywa – niczego nie możemy być pewni. 

Wszystkim zniecierpliwionym fanom życzymy cierpliwości. I powodzenia na szlakach, które – co widać powyżej – będą wymagające, jak nigdy wcześniej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top