The Finals zaskoczyło premierowym zwiastunem w trakcie The Game Awards 2023

czerwone tło, grafika promująca The Finals, na niej widzimy pandę z kijem do walki wręcz w ręku

Twórcy ze studia Embark zdecydowanie wiedzą, jak zaskoczyć fanów. Podczas The Game Awards 2023 zaprezentowali zwiastun The Finals, który… okazał się premierowym.

Nie ma to jak nie wiedzieć, że gra, na którą czekacie, wyjdzie lada chwila. Z podobnego założenia wyszli chyba deweloperzy The Finals, którzy zdecydowali się pokazać zwiastun w trakcie The Game Awards 2023 (lista zwycięzców dostępna jest tutaj) i jednocześnie udostępnić grę w sprzedaży. Premiera nastąpiła niespodziewanie, bez ogłaszania jej wcześniej i okalającego tę okazję zazwyczaj marketingu. Mimo to, gra wybuchła i w lekko ponad dobę od premiery zdobyła ponad 22 tysiące recenzji na Steamie. Z pewnością pomaga w tym fakt, iż dostępna jest za darmo na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Warto tu podkreślić, że gracze spodziewali się otwartych testów pełnej wersji gry. Sama premiera była przez wielu zakładana na 2024 rok. Embark Studios zaskoczyło więc wiele osób. Pytanie tylko, czy aby na pewno słusznie i czy premiera nie została pospieszona. Oceny na Steamie wskazują obecnie na 71%, co w rankingu platformy uznawane jest za „w większości pozytywne”.

Sam trailer spotkał się zaś z bardzo ciepłym odbiorem. W komentarzach na YouTube możemy zobaczyć, jak widzowie zachwalają jakość i ujęcia. Niektórzy piszą nawet, że jest to najlepszy zwiastun gry, jaki widzieli od lat.

Scroll to Top