Brothers: A Tale of Two Sons otrzyma remake – zobaczcie pierwszy zwiastun

Grafika z gry Brothers: A Tale of two Sons

Na gali The Game Awards 2023 zapowiedziano remake docenionej gry Brothers: A Tale of Two Sons. Poznaliśmy też datę premiery. 

Na tegorocznej gali The Game Awards nie zabrakło niespodzianek. Bowiem podczas pokazu zapowiedziano remake Brothers: A Tale of Two Sons bardzo dobrze ocenianej baśniowej gry przygodowej. Co ciekawe, jeszcze przed rozpoczęciem gali w sieci krążyły plotki na ten temat. O produkcji dyskutowano na serwisie X, a odliczanie na oficjalnej stronie gry sugerowało jakieś działania twórców. 

Spekulacje potwierdziły się już na gali, gdzie twórcy oficjalnie pochwalili się zwiastunem. Poznaliśmy także datę premiery. Mianowicie produkcja pojawi się na rynku 28 lutego 2024 roku. Na materiale wideo możemy przyjrzeć się odświeżonej grafice. Nie zabrakło też fragmentów rozgrywki. Zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Przypomnę, że Brothers: A Tale of Two Sons to dzieło szwedzkiego studia Starbreeze. Nad projektem pracował też reżyser Josef Fares. Twórca ma też na koncie docenioną grę It Takes Two. Tytuł zabiera nas do baśniowego świata inspirowanego kulturą nordycką i klasycznym fantasy. Śledzimy historię dwóch braci, którzy wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć lekarstwo dla swojego ojca. Warto wspomnieć o ciekawym sterowaniu. Mianowicie kontrolujemy równocześnie obu braci (jednego lewą, drugiego prawą gałką pada). Rozgrywka polega przede wszystkim na idealnej koordynacji działań rodzeństwa. W czasie podróży bracia odwiedzą nie tylko spokojne doliny, ale i miejsca pełne olbrzymów i innych groźnych stworzeń. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Brothers: A Tale of Two Sons koniecznie przeczytajcie recenzję na naszym portalu. 

Scroll to Top