Senua’s Saga: Hellblade 2 – nowy zwiastun pokazał spory kawałek rozgrywki. Jest na co czekać!

Kobieta z mieczem na przeciwko przeciwnika

Podczas tegorocznej gali The Game Awards nie mogło zabraknąć nadchodzącej produkcji od studia Ninja Theory. Zaprezentowano nowy zwiastun gry Senua’s Saga: Hellblade 2, który wywołuje ciarki na plecach.

Pierwsza część przygód Senuy (recenzję możecie przeczytać na naszym portalu) urzekła fanów mrocznym klimatem oraz ciekawą fabułą. Dlatego kiedy w 2019 roku zapowiedziano kontynuacje wiele osób było zachwyconych. Od tamtej pory twórcy co jakiś czas przypominali nam o swoim nadchodzącym dziele. Kolejne materiały promujące najnowszą produkcję studia Ninja Theory pojawiały się podczas różnych wydarzeń związanych z branżą gier wideo. Nie mogło ich również zabraknąć na największej gali rozdania nagród, czyli The Game Awards. W trakcie trwania tegorocznej ceremonii mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun Senua’s Saga: Hellblade 2, który zaprezentował spory fragment rozgrywki.

Co prawda, nowy zwiastun nie trwa zbyt długo, ale pokazał on znacznie więcej niż mogliśmy do tej pory zobaczyć. Przede wszystkim zaprezentowano fragmenty walki, skradania się i eksploracji. Ponadto mieliśmy okazję przyjrzeć się lokacjom, które odwiedzimy podczas rozgrywki. W materiale nie mogło również zabraknąć głębokich oraz depresyjnych przemyśleń głównej bohaterki, dodatkowo podkręcających nastrój. Gra Senua’s Saga: Hellblade 2 wygląda niezwykle obiecująco i z pewnością wielu fanów nie może już doczekać się premiery.

Tylko kiedy najnowsza produkcja Ninja Theory ujrzy światło dzienne? Miesiąc temu Matt Booty  – szef studiów Xboxa  – ujawnił, że Senua’s Saga: Hellblade 2 planowo ma zadebiutować w późniejszym okresie 2024 roku, lecz nadal nie znamy żadnych szczegółów. Póki co jesteśmy pewni, iż tytuł pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series S|X.

Scroll to Top