Zwiastun Sea of Thieves: A Pirate’s Life. Kapitan Jack Sparrow wchodzi na pokład

zwiastun Sea of Thieves A Pirate's Life

Zobaczcie jak fantastycznie prezentuje się zwiastun Sea of Thieves: A Pirate’s Life.

W 20218 roku na suchego przestwór oceanu gier wypłynęła produkcja pod tytułem Sea of Thieves. Jest to przygodowa gra akcji, w którą zagracie w trybie multiplayer (MMO). Oczywiście, świat przedstawiony w grze pełny jest piratów, abordaży oraz egzotycznych wysepek na których zakopane są skarby. I chociaż na samym początku, gra nie do końca spełniała oczekiwania graczy, jej twórcy ze studia Rare nie poddali się. Stale pracują nad rozbudowaniem świata gry wypuszczając kolejne aktualizacje. Dzięki temu w marcu bieżącego roku w piratów wcielało się ponad 20 milionów graczy. A teraz nadszedł czas na zwiastun Sea of Thieves: A Pirate’s Life.

A bez wątpienia jest na co czekać i co oglądać. Otóż, do gry dołączają osobistości znane i uwielbiane przez fanów serii filmów Piraci z Karaibów. Joshamee Gibbs, Davy Jones oraz oczywiście kapitan Jack Sparrow na pewno ożywią rozgrywkę na serwerach.

Dodatek jest zatytułowany A Pirate’s Life i według zapowiedzi twórców, będzie najambitniejszym rozszerzeniem, które do tej pory trafiło do tej gry. Watro zaznaczyć, że jest to dodatek całkowicie darmowy. Gdy chodzi o fabułę, nie jest ona zbyt zaskakująca. Kapitan Jack Sparrow po raz kolejny ląduje w więzieniu, a naszym celem jest przywrócenie mu wolności. Podczas przygody zwiedzimy znane z filmu lokacje oraz będziemy musieli unikać obślizgłych macek Davy’ego Jonesa.

Sea of Thieves: A Pirate’s Life trafi w ręce graczy już 22 czerwca 2021, czyli dokładnie za tydzień.

A że lato już za pasem sprawdźcie koniecznie jakie promocje przygotował GOG w ramach swojej gorącej wyprzedaży.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top