2021 będzie dobrym rokiem dla usługi Xbox Game Pass

Xbox Game Pass - nowe gry w usłudze

Phil Spencer zapowiada, że rok 2021 będzie dobrym rokiem dla Xbox Game Pass.

Subskrypcja Xbox Game Pass jest obecnie jedną z najciekawszych ofert dających dostęp do wielu popularnych tytułów. Niedawno do oferty dołączyły tytuły z EA Play, a, co więcej, pojawiły się też pogłoski, że znajdą się tam też produkcje Ubisoftu.

W rozmowie z serwisem Major Nelson Phil Spencer zapowiedział, że rok 2021 będzie dobrym rokiem nie tylko dla usługi. Jej subskrybenci też będą zadowoleni, a zbliżające się miesiące mają być szczególnie ciekawe.

Myślę, że ten rok będzie niesamowity. Zwłaszcza, kiedy patrzę na listę gier, które nadchodzą.

CEO Xboksa jest też bardzo zadowolony z tego, jak wielu deweloperów współpracuje z Microsoftem i jak chętnie to robią

To wiele dla mnie znaczy, kiedy oni chcą stać się częścią Xboksa. […] Nawet jeszcze nie zaczęli pracować nad grą, ale mają oryginalny pomysł, przychodzą do nas i mówią “Hej, chcemy żeby to była gra Game Pass. Chcecie z nami nad nią popracować?” i to jest świetne.

Xbox Game Pass czeka naprawdę dobry rok. W 2021 do oferty mają zostać włączone choćby kolejne gry z serii Final Fantasy, Halo Infinite czy Psychonauts 2. Do tego nastąpi też przejęcie Bethesda Softworks przez Microsoft, dzięki czemu wszystkie gry studia będą dostępne w ramach usługi. 

A tym, którzy chcieliby wypróbować subskrypcję przypominamy, że kody na Xbox Game Pass można zgarnąć dzięki Pringlesom. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top