Poprawki techniczne i fabularne. Do polskiej produkcji The Alters trafiła właśnie aktualizacja 1.2.0.
11 bit studios cały czas poprawia i rozwija swoją najnowszą produkcję. Niedawno do gry The Alters trafiła aktualizacja o numerze 1.2.0. Patch zaoferował garść poprawek.
Twórcy zadbali przede wszystkim o usprawnienie opowieści. Mianowicie wśród błędów, na które narzekali gracze, sporo związanych było z fabułą. Dlatego wśród listy nowości znajdziecie dużo poprawek oznaczonych jako spoilery. Ponadto patch zajął się technicznymi bolączkami. Poprawiono pozycje postaci podczas dialogów w trakcie eksploracji czy naprawiono nieprawidłowo działającą detekcję kolizji. Więcej na temat aktualizacji przeczytacie w oficjalnym wpisie twórców na platformie Steam.
Na koniec przypomnę, że The Alters zadebiutowało 13 czerwca 2025 roku. Zagramy na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o tej produkcji, na naszym portalu znajdziecie recenzję gry The Alters.

