Alien: Isolation i Hand of Fate 2 za darmo w Epic Games Store

Alien: Isolation i Hand of Fate 2 za darmo, screeny z obu gier przedzielone na ukos białą linią

Jak co tydzień Epic Games Store proponuje kilka gier za darmo – tym razem są to Alien: Isolation oraz Hand of Fate 2.

To już nie czasy, w których Epic Games Store bardzo rzadko wrzuca promocję 100% na jeden duży tytuł. Teraz co czwartek sklep proponuje nam różnorakie promocje: na przykład w zeszłym tygodniu była nie jedna, nie dwie, ale trzy darmowe gry na raz: Deponia: The Complete Journey, The Pillars of the Earth oraz The First Tree. Ta promocja właśnie minęła, więc mamy nadzieję, że przypisaliście powyższe pozycje do swoich kont. Od dziś zaś możemy za darmo na Epicu zdobyć dwa tytuły: Alien: Isolation oraz Hand of Fate 2.

Alien Isolation za darmo na Epicu - screen z gry

Alien: Isolation to survival horror, w którym rozgrywka toczy się z perspektywy pierwszej osoby. Gramy Amandą, córką Ellen Ripley. Cała akcja osadzona jest 15 lat po fabule z pierwszej części filmowej sagi. Chodzi tu oczywiście o klasykę kina – film Ridleya Scotta, Obcy: Ósmy pasażer Nostromo. Amanda chce dowiedzieć się, co tak naprawdę przydarzyło się jej matce. W grze znajdziemy tez elementy skradanki. Czasem trzeba będzie się ukryć, innym razem zhakować system na statku. Wszechobecne poczucie zagrożenia tworzy specyficzny klimat znany z filmów.

Hand of Fate 2 za darmo na Epic Games Store - sceen z gry, plansza

Z kolei Hand of Fate 2 to RPG-owy dungeon crawler. Zawiera też elementy karcianki i gry planszowej. Jako protagonista musimy podejmować wyzwania, które są nam dawane przez Rozdającego. Jest on magiczny i w wyznaczaniu nam zadań korzysta z kart. Poruszamy się pionkiem symbolizującym naszego bohatera po planszy. Gdy spotkamy jakiegoś przeciwnika, gra przenosi nas w trójwymiarowy świat i walczymy tak jak w zwykłej przygodówce akcji.

Obie gry będą dostępne tradycyjnie do przyszłego czwartku. To co, logujemy się?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top