All in! Games bierze pod swoje skrzydła ChernobyLite!

Metro 2033, Stalker, Fallout – jeśli znacie te tytuły, koniecznie musicie poznać również ChernobyLite.

 

Polskie produkcje ostatnimi czasy zaczynają coraz śmielej wychodzić przed szereg, co jest swoistym powodem do dumy. Nie tylko Wiedźminem człowiek żyje, choć trzeba przyznać, że studio CD Projekt Red swoją serią o Geralcie wysoko podniosło poprzeczkę rodzimej branży growej. Teraz nadszedł czas na inne studia, by udowodniły, że potrafią tworzyć równie genialne produkcje. 

Dobrym tego przykładem jest właśnie ChernobyLite, który 30 października 2020 roku rozpoczął współpracę ze studiem All in! Games, odpowiedzialnym za ostatni głośny tytuł – Ghostrunner.

Gra zadebiutowała we wczesnym dostępie już w zeszłym roku, dokładnie 16 października 2019, i od tamtego czasu przeszła naprawdę sporo. Od wielu nieprzychylnych komentarzy z racji niegrywalnych elementów po zachwyt graczy i nagrody, jak chociażby The Best Polish Indie Game At PGA (Poznań Game Arena) 2019. Na ten moment studio-matka, The Farm 51, zapowiedziało dostęp ChernobyLite na konsole obecnej oraz najnowszej generacji.

 

„Chernobylite” to survival horror, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką oraz unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. Wciel się w fizyka niegdyś pracującego w elektrowni, który 30 lat po wybuchu wraca na miejsce katastrofy, żeby wyjaśnić zagadkę zaginięcia swojej ukochanej. Zrób wszystko, żeby przetrwać wystarczająco długo, aby odkryć wszystkie mroczne sekrety Strefy Wykluczenia. I nie zapominaj, że obecni w niej żołnierze to wcale nie największe z zagrożeń, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć.

Głosi opis na Steamie, który już tymi kilkoma zdaniami zachęca do spróbowania swoich sił w rozgrywce i odkryciu tajemnicy zaginięcia ukochanej kobiety protagonisty. Na ten moment, dzięki przecenie na Steamie, każdy ma możliwość wcielić się w fizyka, który nie spocznie aż nie dowie się wszystkiego. 

ChernobyLite możecie zakupić już za 69,99 zł jeszcze przez 29 godzin od teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top