Amnesia: The Dark Descent i Crashlands za darmo przez tydzień

Epic Games Store oferuje kolejne dwie gry za darmo. Tym razem mamy do wyboru survival horror oraz przygodówkę z elementami RPG.


Od dziś na Epic Games Store dostępne są dwa bezpłatne tytuły: Amnesia: The Dark Descent oraz Crashlands. Promocja potrwa do 7 maja.

Amnesia: The Dark Descent (PL: Amnesia: Mroczny Obłęd) to survival horror z elementami przygodówki z 2010 roku. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy i wysokimi notami krytyków. Gracz wciela się w Daniela, który pewnego dnia budzi się w mrocznym opuszczonym domu i kompletnie nie pamięta, skąd się tam wziął. Dzięki sukcesowi gry twórcy zaczęli rozwijać studio Frictional Games, co poskutkowało pracami nad kontynuacją. Amnesia: Rebirth ma się ukazać jeszcze w tym roku na PC i PS4.Z kolei Crashlands to miks gry akcji, przygodówki i RPG z 2016 roku, stworzony przez Butterscotch Shenanigans. Głównym bohaterem jest kurier, którego paczki zostają skradzione przez kosmitów. W efekcie trafia na obcą planetę, gdzie dzięki budowaniu relacji i walce musi nauczyć się przetrwania w nowych warunkach. Obecnie produkcja jest dostępna na PC, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych. Warto zaznaczyć, że w ciągu ostatniego tygodnia Epic Games Store zmienił zasady pobierania bezpłatnych tytułów. Obecnie użytkownicy mogą skorzystać z promocji tylko, jeśli mają włączoną dwuetapową weryfikację. Można ją uaktywnić w ustawieniach konta na platformie. 

Kolejnym darmowym tytułem, dostępnym od czwartku 7 maja, będzie Death Coming – gra logiczna, w której głównym zadaniem gracza jest zbieranie dusz.

Autor: Natalia “Taliya” Pych

1 thought on “Amnesia: The Dark Descent i Crashlands za darmo przez tydzień”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top