Apex Legends: nowa mapa i bohaterka

Apex legends

 

Pojawi się nowa mapa i nowa Legenda. Zapowiedziany został również siódmy sezon rozgrywek. 

 
 

Studio Respawn Entertaiment zapowiedziało wiele nowości, które pojawią się w Apex Legends już na 4 listopada w ramach aktualizacji Wstąpienie. Poznamy nową legendę o imieniu Horizon, a w grze pojawi się (już trzecia) mapa – Olimp. Aby przybliżyć graczom nowości, twórcy opracowali Opowieści z Odludzia, przedstawiające historię nowej bohaterki. 

Horizon, wraz z robotem o nazwie N.E.W.T., zostaje zmuszona do wyruszenia w podróż na koniec Wszechświata, gdy Olimp pogrąża się w kryzysie energetycznym. Jej zadaniem jej znalezienie kryształów, które pomogą ocalić rodzimą planetę. Pragnie pomóc światu i czym prędzej wrócić do syna, niestety zostaje zdradzona i uwięziona w czasie, przez co jej powrót staje pod znakiem zapytania. 

Apex Legends to darmowa strzelanka z gatunku battle royale. Dostępna jest na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych z systemem Windows. Ostatnio studio przełożyło premierę wersji na Nintendo Switch, za to na platformie Steam gra pojawi się właśnie w dniu aktualizacji, czyli 4 listopada. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top