Sims 4: pierwszy „sneak peek” grudniowej aktualizacji

Sims 4: pierwszy „sneak peek” grudniowej aktualizacji

Po zapowiedzi w październiku EA pokazuje pierwsze zmiany w trybie „Stwórz Sima”

Na początku października Electronic Arts ogłosiło nową aktualizację podstawowej gry The Sims 4. Gwiazdą wieczoru były suwaki – do określenia odcieni skóry i elementów makijażu – które mają gwarantować szerszą reprezentację i lepsze dopasowanie make-upu do karnacji Simów.

Pierwsza część aktualizacji weszła w życie 6 października, gdzie kolory karnacji twarzy zostały ujednolicone, tekstury twarzy wygładzone, a dwie fryzury z podstawki zostały odświeżone.

Pełna wersja aktualizacji będzie dostępna już 8 grudnia: do gry zostanie dodanych ponad 100 kolorów skóry, w chłodnych, ciepłych i neutralnych odcieniach. Suwaki pozwolą nam dodatkowo dopasowywać kolory i odcienie do naszych potrzeb.

Zyskamy też cztery suwaki w kategorii makijażu: będziemy mogli zmieniać kolor, jasność, przezroczystość i saturację każdego elementu, by każdy typ kosmetyków dopasowywał się do różnych karnacji.

Dodatkowo, trzy dodatkowe fryzury z podstawki zostaną odświeżone: będą to dwie fryzury dziecięce, warkoczykowy kucyk z „baby hairs”, warkoczykowy kucyk bez „baby hairs”, jak i krótka fryzura „flat top” dla dorosłch.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top