Co pokazał nowy zwiastun Avowed? Premiera już wkrótce!

Dwie stojące w gotowości do walki postacie z gry Avowed, kobieta i jej niebieskoskóry towarzysz, gra otrzymała nowy zwiastun na Xbox Games Showcase 2024

Podczas Xbox Games Showcase 2024 wypuszczono najnowszy zwiastun gry Avowed. Produkcja od Obsidian Entertainment zapowiada się na prawdziwą gratkę dla miłośników fantasy.

Nowy zwiastun Avowed, który pojawił się na Xbox Games Showcase 2024, pięknie pokazuje świat Żywych Ziemi. Jest on pełen cudnych krajobrazów i nieokiełznanej dziczy. Akcja gry Avowed rozgrywać się ma w tym samym uniwersum co Pillars of Eternity, w świecie Eora. Gracze wcielą się w wysłannika z krainy Aedyr, który musi zbadać plotki o tajemniczej pladze niszczącej wyspę. Obsidian Entertainment obiecuje, że Avowed będzie pełne wyborów i ich konsekwencji, które zadecydują o losach nie tylko bohatera, ale i całego świata – brzmi to więc intrygująco.

Podczas rozgrywki będziemy mogli zdecydować o swoim ulubionym stylu walki lub nawet wypróbować je wszystkie. Do woli będzie bowiem można używać zaklęć, mieczy i tarczy. Gra zachęca, aby walczyć we własnym unikalnym stylu. Księga czarów pełna jest potężnych zaklęć, a wachlarz dostępnych towarzyszy ma być stosunkowo szeroki.

W tytuł zagramy na PC oraz platformie Xbox Series X|S, oczywiście dostępny będzie również na Steam. Premiera planowana jest na 2024 rok – a więc już za moment. Niestety nie znamy dokładnej daty. Czekając na wyjście produkcji, pozostaje nam tylko śledzić kolejne informacje i zapowiedzi od Obsidian Entertainment. A jeśli chcecie ciut więcej Avowed – w styczniu pisaliśmy o ostatniej dużej prezentacji rozgrywki. Czy będzie to równie duży hit co sławne Skyrim? Nie wiemy, ale na pewno zapowiada się ciekawie!

Scroll to Top