Nadchodzi nowy dynamiczny RTS! Cóż takiego zapowiada zwiastun Battle Aces?

Scena z nowego zwiastunu Battle Aces zaprezentowanego na Summer Game Fest 2024, kobieca bohaterka wskakuje do mecha, pada na nią światło z góry.

Summer Game Fest 2024 przyniosło trochę emocji – wśród ukazanych produkcji znalazł się zwiastun Battle Aces. To nowa dynamiczna strategia czasu rzeczywistego, która może naprawdę zawrócić w głowie.

Macie ochotę na lasery, strzelaniny i wybuchy? Wśród gier zaprezentowanych na Summer Game Fest 2024 znalazła się pewna niespodzianka, a mianowicie zwiastun Battle Aces. Jego postać jest wybitnie nieklasyczna. Jest bowiem stworzona w formie kinowej, charakterystycznej już dla Lightspeed Studios. Niektórzy może pamiętają ostatni porywający zwiastun Last Sentinel, o którym pisaliśmy w grudniu. Studio odpowiedzialne za niego tworzy Battle Aces we współpracy z Uncapped Games.

Zwiastun prezentujący Battle Aces zdecydowanie nie odstaje od Last Sentinel. Jest dynamiczny, pełny energii i zachęcający do rzucenia się w wir walki. Wpadamy w nim w sam środek strzelaniny. Tytuł z pewnością przyciągnie zwłaszcza fanów mechów. Docenią go również ci, którzy lubią różnorodność i eksplorację rozmaitych opcji podczas potyczek. Gracze będą bowiem mogli wybrać i dowolnie dostosować swoje jednostki przed każdym starciem – kluczem do wygranej ma być dobra strategia.

Zapowiedź rozgrywki stanowczo wzbudza apetyt na więcej. Wiemy już na pewno, że w tytuł zagramy wyłącznie przy pomocy PC. Czy dostaniemy nowy hit wśród gier RTS? Jeszcze zobaczymy, na ten moment nieznana jest niestety dana premiery. Na stronie produkcji można natomiast zapisać się do zamkniętej bety. Serdecznie do tego zachęcamy, jeśli nie możecie doczekać się starć w świecie Battle Aces.

Scroll to Top