Widzieliśmy zwiastun gry WUCHANG: Fallen Feathers. Czego możemy się spodziewać?

Klimatyczna scena, budowla i tajemnicze wrota ze zwiastunu rozgrywki gry WUCHANG Fallen Feathers, który został zaprezentowany na Xbox Games Showcase 2024

Czy mamy wśród czytelników wielbicieli gier typu soulslike? Na Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano porywający zwiastun rozgrywki WUCHANG: Fallen Feathers.

Zwiastun gry WUCHANG: Fallen Feathers ukazany niedawno na Xbox Games Showcase 2024 z pewnością rozbudził apetyt fanów gatunku soulslike. Osadzona w mrocznych realiach późnej dynastii Ming produkcja obiecuje nam podróż przez krainę Shu. Ta ma być targana przez wojny wrogich frakcji i tajemniczą chorobę, która przekształca ludzi w przerażające potwory.

W tym nowym RPG akcji gracze mają wcielić się w postać pirackiej wojowniczki imieniem Wuchang. Mamy więc przyjemną reprezentację postaci kobiecej. Dotknięta amnezją bohaterka musi stawić czoła swojej niepewnej przeszłości oraz chorobie – ornitropii. Wyprawa przez pełną tajemnic krainę Shu, ulepszanie arsenału i zdobywanie nowych umiejętności to tylko część atrakcji, które zapowiada zwiastun WUCHANG: Fallen Feathers.

Produkcja ma trafić na platformy PlayStation 5, PC oraz Xbox Series X|S.  Na szczęście nie mamy więc do czynienia z tytułem ekskluzywnym. Ukazać się ma całkiem niedługo, choć chwilkę musimy jeszcze poczekać. Przybliżony czas premiery gry to przyszły rok. Wtedy ukaże się również na Steam.

Zapowiedź rozgrywki sugeruje, że WUCHANG: Fallen Feathers zaoferuje nam przyciągającą wzrok oprawę wizualną. Dostaniemy również emocjonujące starcia z groteskowymi stworzeniami. Czeka nas mroczna przygoda w świecie pełnym chaosu i śmierci, w którym każdy wybór będzie miał znaczenie. Brzmi zachęcająco? Może zechcecie rzucić okiem również na naszą listę najciekawszych soulslike’ów zaplanowanych na ten rok.

Scroll to Top