Battlefield 5 za darmo dla abonentów Amazonu

Grafika z gry Battlefield 5

Znowu mamy okazję, by wypróbować strzelankę od studia DICE. W grę Battlefield 5 zupełnie za darmo zagrają abonenci Amazon Prime Gaming.

Premiera Battlefield 2042 zbliża się wielkimi krokami, a w oczekiwaniu na nią warto zapoznać się z poprzednią produkcją z serii. Ostatnio nadarzyła się świetna okazja, by zagrać w grę Battlefield 5 zupełnie za darmo. Wszystko dzięki specjalnej ofercie Amazonu. Użytkownicy Amazon Prime Gaming mogą pobrać produkcję na komputery osobiste, a dokładniej na platformę Origin. 

Warto wspomnieć, że Amazon ma także w ofercie bezpłatny okres próbny – 30-dniowy do Amazon Prime albo 7-dniowy w przypadku Amazon Video. W tym czasie bezproblemowo pobierzecie strzelankę na swój komputer. Nie zwlekajcie, bo oferta kończy się 1 września 2021 roku. Z kolei otrzymany kod możecie wykorzystać do 1 października.

Battlefield 5 to kolejna odsłona bestsellerowej serii strzelanek pierwszoosobowych. Akcję gry osadzono w trakcie II wojny światowej, jednak jest to dosyć swobodna wizja przedstawienia tego okresu historycznego. Produkcja, oprócz kampanii fabularnej oraz kilku trybów wieloosobowych, dodatkowo po raz pierwszy w historii cyklu oferuje rozgrywkę battle royale. Fabuła nie skupia się na jednym bohaterze, a ukazuje kilka historii w ramach tak zwanych Wojennych opowieści. Dzięki czemu pokierujemy norweską członkinią ruchu oporu, dowódcą niemieckiego czołgu czy żołnierzem kolonii francuskiej. Gra debiutowała w 2018 roku i od tego czasu została znacząco rozbudowana oraz dopracowana. Co prawda już nie mamy co liczyć na nową zawartość, ale obecne tryby prawdopodobnie zapewnią sporo rozrywki graczom czekającym na premierę Battlefield 2042

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top