Nie patrz za siebie! Mamy nowy zwiastun samochodowego horroru Beware

zardzewiały samochód na pustkowiu, noc - Beware rozgrywka

W serwisie Youtube pojawiła się rozgrywka z horroru Beware. Zapnijcie pasy!

Rozgrywka w Beware polega na jeżdżeniu samochodem, ale to nie wszystko. To z jego poziomu unikamy wrogich ataków. Na początku wszystko wydaje się w porządku. Jedziemy przez różne lokacje: drogi czasem są utwardzone i asfaltowe, innym razem polne. Jednak po chwili w lusterku wstecznym pokazuje się samochód. Okazuje się, że ma nas staranować.

Gra ma w sobie elementy zręcznościowe, jako że prócz walki z wrogiem musimy cały czas szybko jechać i omijać przeszkody. Demo gry było dostępne od 2018 roku i w starej wersji jeździło się raczej tylko wśród pól i lasów. W nowej wersji to się zmienia. Gameplay Beware, a raczej nowy jego fragment, pojawił się na Youtube parę dni temu.

 

Nowy zwiastun Beware prezentuje też tereny dotknięte ręką człowieka. Przejedziemy przez miasta z parkingami pełnymi aut i wieżowcami oraz mocno oświetlone place. Pojawił się też nowy przeciwnik – na jednym z takich placów czeka olbrzymie auto, które usiłuje nas staranować.

Dużą rolę w tej pozycji gra muzyka, która dobrze komponuje się z odgłosami samochodu – czasem ryk silnika można uznać za część podkładu muzycznego. Demo jest darmowe i można je ściągnąć ze strony producenta. Jeśli wolicie jeździć na czas bez horrorowych smaczków, zajrzyjcie do GTA Online, gdzie zawsze można się pościgać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top