Bienvenidos! The Sims 4 świętuje Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego

The Sims 4 aktualizacja stół simy rodzina

Październikowa aktualizacja zawiera nowe potrawy, ubrania i meble inspirowane latynoską kulturą.

Październik to Miesiąc Dziedzictwa Hiszpańskiego, gdzie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych latynoskiego pochodzenia świętują swoje korzenie i promują swą kulturę. Z tej okazji, idąc celem „szerszej reprezentacji”, ekipa The Sims 4 oferuje graczom kolejną darmową aktualizację: w grze pojawiły się meble, ubrania i dekoracje inspirowane tradycyjnymi latynoskimi wzorami, dostaniemy też nowe potrawy prosto z Meksyku, Argentyny czy Republiki Dominikańskiej.

Nowe obiekty z Create-a-Sim zostały stworzone we współpracy z Mister Cartoon, amerykańskim tatuażystą meksykańskiego pochodzenia – Simki i Simowie w każdym wieku dostali niepublikowane dotąd wzory bluzek, dostępny jest też nowy tatuaż. Jak ogłoszono na początku października, zaktualizowano również dwie fryzury z gry podstawowej, by ulepszyć ich wygląd i oferować dokładniejszą reprezentację. Są to afro i warkoczyki – ymHair_Afro i yfHair_LongBraidedPulledBack, dla tych wtajemniczonych w techniczny żargon.

Naprawiono też problem rozpikselowanych tekstur skóry i popielatych kolorów. Po wybraniu nieskompresowanych tekstur Simów w ustawieniach, gracze powinni zobaczyć znaczną poprawę wyglądu twarzy postaci.

Jak zwykle, do aktualizacji dołączono też naprawę licznych bugów i poprawiono stabilność gry. Listę znajdziecie
tutaj!

Redaktorka: Sooze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top