Blair Witch i Ghostbusters przez tydzień za darmo

Blair Witch, mezczyzna z psem w mrocznym lesie

Epic Games Store dostosowało tematykę nowych darmowych gier do zbliżającego się święta Halloween. 

Już 29 października od godziny 17 użytkownicy Epic Games Store będą mogli bezpłatnie zaopatrzyć się w dwie przerażające gry: Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Blair Witch to pierwszoosobowy horror psychologiczny, w którym wcielasz się w Ellisa, policjanta biorącego udział w poszukiwaniach zaginionego chłopca, który zagubił się w lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville. Pozornie zwyczajne śledztwo szybko przeradza się w bardzo rozbudowany koszmar, a to za sprawą tajemniczej istoty nawiedzającej las: wiedźmy z Blair. 

Zmierz się ze swoimi demonami i potwornościami wiedźmy, testując własną wytrzymałość i zdrowie psychiczne. Na szczęście nie będziesz sam: twój wierny pies Bullet nie odstępuje cię na krok. Będziesz mieć możliwość nagradzać go smakołykami bądź karać za przewinienia, jednak wiedz, że to, jak będziesz go traktować wpłynie na Waszą historię.

Zawiera treści 18+.

Ghostbusters: The Video Game Remastered to odświeżona specjalnie dla sklepu Epic Games wersja kultowej i uwielbianej przez graczy i krytyków gry fabularnej.

Wyposaż się we własny zestaw protonowy, zostań prawdziwym pogromcą duchów i ponownie uratuj Nowy Jork. Poznaj unikatową fabułę i zmierz się z duchowymi bossami wraz ze swoją ekipą. Ulepszaj uzbrojenie, by stać się jeszcze lepszym pogromcą.

Przyjdzie Ci także spotkać bohaterów z głosami Billa Murraya, Harolda Ramisa, Erniego Hudsona czy Dana Aykroyda, odtwórców filmowych postaci z ekipy pogromców duchów. Staną oni przed zupełnie nowymi przygodami opracowanymi przez twórców filmów Ghostbusters

Obie gry będą dostępne za darmo do 5 listopada, kiedy o godzinie 17 w ofercie pojawi się nowy bezpłatny tytuł, tym razem RTS – Wargame: Red Dragon.

 

Redaktorka: Glonek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top