Borderlands 3 za darmo w Epic Games Store – nie przegapcie!

Borderlands 3 za darmo w Epic Games Store – na grafice znajduje się postać w białej masce z świecącymi, niebieskimi oczami, na środku klatki piersiowej ma granat. Całą postać otaczają róże, na prawo od postaci znajduje się logo Epic Games Store.

Czy to nowy sposób na świętowanie znakomitej sprzedaży serii? Borderlands 3 można odebrać za darmo na Epic Games Store tylko do czwartku.

Jeżeli chcieliście mieć w swojej bibliotece Borderlands 3, to nadszedł idealny moment, żeby zgarnąć grę zupełnie za darmo. Za tą specjalną ofertą dla graczy stoi firma Epic i ta informacja raczej nikogo nie zdziwi. Marka znana jest z udostępniania kultowych tytułów i nowości bezpłatnie przez określony czas. Tym razem na Epic Games Store znajdziecie za darmo Borderlands 3 i będą tam aż do 26 maja.

W kwietniu mogliśmy cieszyć się darmowym horrorem Amnesia: Rebirth. Za to nieco wcześniej, również bezpłatnie, udostępniono survival i przygodówkę w jednym, czyli Windbound. Epic Game Store ponownie przygotował w swojej ofercie coś naprawdę znakomitego.

Borderlands to słynna kooperacyjna strzelanka FFP z elementami RPG od studia Take-Two. Ten shooter-looter ma na swoim koncie kilka nagród i nominacji. Trzecia część między innymi zdobyła tytuł Best Action Game od Titanium Awards 2019 i Best Action/Adventure Game na The Game Awards 2019.

Według raportu udostępnionego przez Take-Two Borderlands 3 sprzedano w ponad 15 milionach kopii. W związku z tym trzecia cześć podbiła całkowitą sprzedaż serii do 74 milionów egzemplarzy. Liczby mówią same za siebie, więc tym bardziej warto skorzystać z oferty Epic Games Store i zgarnąć za darmo Borderlands 3, by przekonać się, o co tyle hałasu. Zresztą gdybyście chcieli sięgnąć po wcześniejsze części, to na platformie firmy Epic są na niezłej przecenie – z 278,90 zł na 69,72 zł.

MEGA wyprzedaż Epic – kolejne darmowe niespodzianki!

To nie koniec, bo od 19 maja do 16 czerwca trwa wyprzedaż na platformie Epic Game Store. Skarbiec sklepu kryje jeszcze trzy darmowe tytuły, które będą ogłaszane co czwartek aż do 16 czerwca. Jak na razie, nie wiadomo, co konkretnie będzie do odebrania, ale mają to być „ekscytujące” produkcje.

Ponadto na użytkowników platformy czeka kupon ze zniżką 25% na wybraną grę oraz 75% zniżki na wybraną serię. Tylko trzeba pamiętać, że wartość koszyka nie może spaść poniżej 59,99 zł. Nadal jest to dobry moment, żeby zerknąć na swoje listy życzeń i zobaczyć, czy wyczekiwane przez Was tytuły nie są dostępne po okazyjnych cenach.

 

Redaktorka: Cpt_Magpie

Scroll to Top