Bulletstorm VR opóźniony – zagramy w przyszłym roku

Grafika z gry Bulletstorm

Debiut gry Bulletstorm VR został opóźniony. Twórcy wyjaśnili swoją decyzję.

Niestety ze zwariowaną strzelanką w wirtualnej rzeczywistości zapoznamy się dopiero w przyszłym roku. Mianowicie Bulletstorm VR został opóźniony i nie zadebiutuje 14 grudnia 2023 roku. Twórcy z polskiego studia People Can Fly wyjaśnili powód decyzji w oficjalnym wpisie.

Po grę sięgniemy już w roku 2024, a dokładniej 18 stycznia. Produkcja zadebiutuje na PlayStation VR2, Steam i Quest. Skąd taka decyzja? Powód jest prosty.

Twórcy potrzebują jeszcze czasu na dopracowanie swojej gry. Pragną, aby gracze otrzymali jak najlepsze doświadczenie na miarę wysokobudżetowej produkcji. Dodatkowy miesiąc przeznaczą na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Trzymamy kciuki za zespół deweloperski. Z kolei poniżej znajdziecie oficjalny wpis studia na temat opóźnienia premiery.

Przypomnę, że Bulletstorm VR zaoferuje wszystko, co gracze pokochali w oryginale. Mianowicie: świat, postacie i system Skillshot. To ostatnie to mechanika, która zachęca do kreatywności i eksperymentowania. Ponadto Bulletstorm to strzelanka z efektownym systemem walki wręcz. Protagonista potrafi kopać wrogów butem czy wykonywać długie wślizgi. W walce przyda się też smycz, którą można złapać i przyciągnąć przeciwnika. Oczywiście znajdziemy też obszerny arsenał broni palnej. W czasie zabawy otrzymujemy punkty za kreatywne wykańczanie przeciwników. Jeśli skorzystamy nie tylko z broni palnej, ale i walki wręcz oraz smyczy, gra doceni nasz skillshot.

Mieliście kiedyś okazję zapoznać się z tą produkcją?

Scroll to Top